Powoli wracamy do organizacji nabożeństw niedzielnych i czwartkowych! Ponieważ, z powodu zagrożenia nie możemy spotkać się jeszcze w pełnym gronie, wprowadzamy kilka zmian:

  1. Prosimy o informowanie nas o chęci przybycia SMS’owo na numer pastora!
  2. Zależnie od ilości chętnych planujemy zorganizowanie dwóch nabożeństw o 10:00 i o 12:00!
  3. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i stosowania się do innych zaleceń!

Bardzo ważny jest SMS od Was! Wystarczy, że napiszesz ile osób planuje przyjść z Tobą i przedstawisz się. Potrzebujemy Waszych zgłoszeń, ponieważ nie chcemy, by ktokolwiek z Was trafił na zamknięte drzwi lub nie mógł mimo potrzeby uczestniczyć w spotkaniach.

Mimo to, z troski o Was, osoby z grupy podwyższonego ryzyka zachęcamy do pozostania w domach! Modlimy się o Was, o nasze miasto, o kraj i o całą sytuację!

SMS’y prosimy wysyłać na numer:

tel. 728 378 459
Pst Alfred Rokitnicki

Wierzymy w Boga, który jest ponad odległością, i którego moc i miłość nie ma granic!


Dzień wielkiej wiary

Zawsze życzymy Wam jak najlepiej, ale z okazji Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa szczególnie chcielibyśmy złożyć życzenia!

Z powodu obecnej sytuacji część z Nas martwi się o jutro. Podobnie Apostołowie dzień po śmierci Jezusa bali się o to, co może się wydarzyć w przyszłości. Kolejnego dnia Jezus zmartwychwstaje, budząc wśród uczniów wielką wiarę i nadzieję – żywą do dziś!

I takiej wiary – burzącej mury, pozwalającej iść i działać w pewności Bożej troski, nigdy niegasnącej – życzymy z całego serca! Oraz zachęcamy: Już teraz skupmy się na wzrastaniu w Bożej wierze!

Spędźmy ten czas na uwielbieniu Naszego Boga, bo nic lepiej nie uświęci Świąt!


[INFORMACJE NIEAKTUALNE]

Decyzją Pastora, nabożeństwa i spotkania modlitewne w tygodniu odbywają się bez zmian, przez cały ten czas, jako zbór będziemy wsparciem w modlitwie i we wspólnocie. Zgodnie z rozporządzeniem Rządu na spotkaniach przebywać będzie mogło co najwyżej pięćdziesiąt osób.

Wczorajszy dzień (pierwsza niedziela z decyzją o odwołanych nabożeństwach niedzielnych) dowiódł w całej Polsce, że potrafimy być jednością i być wspólnie, jako Kościół, także na odległość. Niezależnie od decyzji o uczestnictwie w spotkaniach, jesteśmy jednym Kościołem, w jedności i niech ten okres będzie momentem naszego wspólnego zwycięstwa!

Ponadto, szczególnie osoby starsze, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, ale też szczególnie dobrej, pogodnej i rozważnej myśli!

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu Pastora lub przez nasze socialmedia (facebook, instagram).

Wszystkie najnowsze informacje dotyczące stanu epidemicznego dostępne są w zakładce /komunikaty.


Zostań w domu | Niedziela


Skoro nadal nie możemy zebrać się wspólnie w jedności, zbierzmy się razem przed ekranami i przed swoimi Bibliami, w każdą niedzielę!

Zachęcamy was do uczestnictwa w jednym z nabożeństw on-line, np. jednym z:

Zapraszamy!

Z przyczyn technicznych nie uruchamiamy własnego streamingu, dlatego zachęcamy do skorzystania ze służby innych zborów.

Komunikat KZ Świebodzin


Witamy! W związku z wprowadzeniem zagrożenia epidemicznego przez Rząd RP, w niedzielę (15.03.20) odwołujemy nabożeństwa (o 10:00 oraz 16:00).

Pamiętajcie, że kościół to nie budynek i nabożeństwo, ale ludzie! Jesteśmy nadal by Was wspierać i modlić się wspólnie!

Zachęcamy was natomiast do oglądania jednego z nabożeństw LIVE innych zborów w Polsce, np. kościoła Filadelfia z Wodzisławia Śląskiego.

Jeżeli potrzebujecie pomocy – jesteśmy Kościołem – jesteśmy by pomagać, nie ważne w jakich okolicznościach! Kościół jest efektem zaufania w Boże obietnice, pamiętajcie, że to On jest ostoją pokoju!

#zarażamypokojem


Poddasze

Rozbudowa budynku kościoła jest wielkim wyzwaniem i dziękujemy za wsparcie wszystkich zaangażowanych oraz prosimy o wsparcie niezdecydowanych! Trwają już prace wykończeniowe, czeka na nas jeszcze zewnętrzna izolacja, posadzka, taras, nagłośnienie i wiele pracy, i finansów. Chcielibyśmy stworzyć profesjonalnie przygotowane miejsce by służyć w naszym mieście, i aby zakończyć projekt potrzebujemy w tym waszej pomocy!

Wszystkie informacje na temat rozbudowy znajdują się na podstronie Rozbudowa!