Wykończenie 2. piętra

Możemy wspólnie cieszyć się z wykończonego 2. piętra nowej części budynku! Dziękujemy za ogromne wsparcie spływające ze wszystkich stron! Wierzymy i oglądamy to, że nasz Bóg jest naprawdę hojnie zaopatruje. Najbliższe plany to inwestycja w sprzęt nagłośnieniowy głównej sali oraz nowej stołówki, a następnie przygotowanie pokoju dla rodziców z dziećmi na parterze.

Postępy rozbudowy możesz zobaczyć na w zakładce Rozbudowa, a jeżeli chciałbyś wesprzeć nas w dalszym rozwoju tam znajdziesz wszystkie potrzebne informację!

Z lotu ptaka!

Pół roku temu z wielką wiarą informowaliśmy was, że zbieramy pieniądze, aby skończyć elewację. Dzisiaj możemy pochwalić się, jak z góry wygląda ukończona praca na zewnątrz budynku!

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie, szczególnie członkom zboru, dzięki, którym oglądamy tak piękne efekty prac! I dziękujemy za pewność, że nadal będziecie nas wspierać!

Aby zobaczyć krok po kroku postępy prac od samego początku, zapraszamy do zakładki Rozbudowa.

Sala na 1. piętrze

Do zimy chcemy dom modlitwy w Świebodzinie ocieplić. Z powodu prac remontowych wewnątrz budynku zasoby finansowe na dzień dzisiejszy są znikome, bardzo małe. Jest to miejsce, gdzie jest głoszona pełna ewangelia, otwarte zawsze i wszystkim – mieszkańcom naszego miasta i przyjezdnym. Bardzo proszę wszystkie osoby, właścicieli firm o dobrym sercu o pomoc w zakończeniu tego dzieła, które jak wierzymy podoba się Bogu, a nam mieszkańcom Świebodzina jest błogosławieństwem.

~ Pastor Alfred

Zamieszczamy zdjęcia już prawie skończonej sali na 1. piętrze, wygląda cudownie i już w najbliższych tygodniach zacznie swoją służbę!

Numer konta, inne informacje i postępy w budowie znajdziesz w zakładce Rozbudowa.

Najtrudniejsze kroki za nami!

W tym tygodniu skończyliśmy kłaść kafle w stołówce i kuchni! Za nami już stawianie ścian, montaż elektryki, ciągnięcie rur wodą itd. Jeszcze wiele pracy, ale cieszymy się i jesteśmy Bogu wdzięczni, że On nigdy nie zostawia swoich dzieci! Wierzymy, że nawet w czasach największego kryzysu Kościół może działać w Bożej obfitości!

Jeżeli chcielibyście wesprzeć rozbudowę wszystkie informację znajdują się na stronie /rozbudowa. Czeka nas jeszcze wiele wydatków, jak malowanie, rewitalizacja sprzętu nagłośnieniowego! Wierzymy, że Bóg błogosławi przez hojność i w hojności!

Poddasze

Rozbudowa budynku kościoła jest wielkim wyzwaniem i dziękujemy za wsparcie wszystkich zaangażowanych oraz prosimy o wsparcie niezdecydowanych! Trwają już prace wykończeniowe, czeka na nas jeszcze zewnętrzna izolacja, posadzka, taras, nagłośnienie i wiele pracy, i finansów. Chcielibyśmy stworzyć profesjonalnie przygotowane miejsce by służyć w naszym mieście, i aby zakończyć projekt potrzebujemy w tym waszej pomocy!

Wszystkie informacje na temat rozbudowy znajdują się na podstronie Rozbudowa!

Jesteście ciekawi wnętrza?

Od niedawna postępy możemy oglądać nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz! Jest już możliwe przejście na najwyższym piętrze ze starej do nowej części, piętra zaczynają przybierać piękny kształt! To cudowne, że będzie tyle miejsca do wykorzystania na służbę Bogu!

Chcesz wesprzeć ten projekt? Zobacz jak na stronie Rozbudowa, nigdy nie jest za wielu ludzi hojnych!

Praca wre!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy wspierają nas finansowo lub siłą własnych mięśni, pomysłów czy umiejętności! Choć jak widać, na zdjęciach jeszcze długa droga do końca wiemy, że z Bogiem i z waszą pomocą damy radę!

Wszystkie informacje na temat rozbudowy i o tym jak nas wesprzeć znajdziecie w zakładce Rozbudowa!