Najwspanialsza Podróż

Zakończyliśmy kurs z cyklu „Najwspanialszej Podróży” w ramach akcji Gwiazdkowej Niespodzianki. Są to zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym organizowane w czasie ferii zimowych. Jak co roku było coś dla ciała, coś dla ducha, było kolorowo i twórczo.

Dziękujemy naszym stałym uczestnikom oraz tym, którzy dołączyli do nas w tym roku. Dla wszystkich, którzy nie złapali się na ten sezon, serdecznie zapraszamy za rok!

Gwiazdkowa Niespodzianka

Nowy rok rozpoczęliśmy wraz z Gwiazdkową Niespodzianką. Wydarzenie tym razem odbyło się w Świebodzińskim Domu Kultury dnia 20.01.2017 r. Bardzo cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy usłużyć rodzinom z naszego miasta i tym najmłodszym pociechom, dzięki którym świat jest bardziej spontaniczny i kolorowy. Cieszymy się, że Bóg był z nami!

Gwiazdkowa Niespodzianka

IMG_2756

Gwiazdkowa Niespodzianka 2016

Kolejny rok minął wraz z nim święta i po raz kolejny mogliśmy podzielić się swoim szczęściem, czasem i przede wszystkim Dobrą Nowiną z dziećmi i ich rodzinami z naszych okolic. Spotkanie „Gwiazdkowej Niespodzianki” odbyło się w naszym kościele 09.01.2016r. Jesteśmy bardzo zbudowani tym czasem i możliwością wyjścia i usłużenia ludziom z naszego miasta.

Bardzo dziękujemy za współpracę:

– grupie nauczycielek i dzieci z Katolickiego Zespołu Edukacyjnego w Świebodzinie,
– grupie muzycznej z 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie,

I znów uśmiechy na ustach maluchów zakryły wszelki trud i wysiłek włożony w przygotowanie całego przedsięwzięcia.

Jednak pragnienie naszych serc sięga dalej, poza prezenty i miłą atmosferę. Chcemy widzieć uśmiechnięte twarze i uratowane życia, od nałogów, przemocy, złości, braku miłości . To dlatego narodzenie Jezusa Chrystusa ma tak ogromne znaczenie, w Nim jest ratunek i nadzieja dla nas, naszych dzieci i rodzin.

Zapraszamy na spotkania warsztatowe dla dzieci od lat 7

18.01- 24.01.2016r. od godz. 16:30