Od końca kwietnia ruszyła rozbudowa naszego Zborowego budynku. Na parterze projekt zakłada stworzenie przyległego do sali nabożeństw pomieszczenia dla matek z dziećmi, oraz szatni.
Naszym głównym celem jest powiększenie trzy krotne stołówki na pierwszym piętrze oraz zbudowanie nowych pomieszczeń na poddaszu by pomieścić większą ilość gości w komfortowych warunkach i zapewnić młodzieży szczególne miejsce to działania!

Pierwszą fazą było zburzenie przyległego budynku gospodarczego i postawienie stanu surowego oraz okien, który udało się zrealizować do grudnia 2019 roku. Następnym etapem jest ocieplenie budynku oraz wykończenie wnętrza.

Projekt

Poglądowy projekt elewacji
Poglądowe rzuty pięter

Ponieważ projekt wykonał starszy zboru Bogdan Grala projekt jest w pełni dostosowany do naszego planu i idealnie dopasowany do naszego budynku!

Serdecznie prosimy o wsparcie!

Wiemy, że koszty każdego projektu trzeba pokryć i jeżeli chciałbyś/chciałabyś przyłożyć swoją materialną cegiełkę do naszego dzieła serdecznie prosimy o wsparcie finansowe! Wsparcie jest możliwe na przykład poprzez przelew na konto Zboru z dopiskiem “Rozbudowa“:

KOŚCIÓŁ ZIELONOŚWIĄTKOWY ZBÓR w ŚWIEBODZINIE
66-200 Świebodzin, ul. Kolejowa 12B
KONTO PKO BP S.A. O/Świebodzin
PL 15 1020 5402 0000 0702 0145 2895
BP KO PL PW

Galeria zdjęć

Funkcjonowanie trakcie budowy?

Cały projekt został tak zaprojektowany by kościół przez cały czas trwania prac mógł w pełni funkcjonować! Prosimy jednak o szczególne dbanie o bezpieczeństwo siebie i dzieci przechodząc w okolicy budowy. Bardzo możliwe, że wystąpią utrudnienia przy wjeździe od ulicy Kolejowej, jednak wejścia od strony ulicy Matejki oraz targowicy (w godzinach pracy targu + podczas nabożeństwa) powinny być otwarte!

Postępy rozbudowy:

Rozpoczynamy budowę!
Pierwszy krok!
Pierwsze mury już stoją!
Rozbudowa ruszyła z impetem!
Dalsze postępy budowy
Powstaje nowa część jadalni
Stawianie murów dobiega końca
Kolejny etap dobiega końca
Praca wre!
Jesteście ciekawi wnętrza?
Ocieplone!
Poddasze
Tynkowanie zakończone
Najtrudniejsze kroki za nami!
Elewacja