Nabożeństwo niedzielne

Niedziela, 10:00

Nabożeństwo niedzielne jest głównym wydarzeniem organizowanym przez kościół w tygodniu. Możesz spodziewać się inspirującego kazania oraz radosnego uwielbienia – muzyki poprzez, którą dziękujemy Bogu za to kim dla nas jest.

Zapraszamy każdego na ten cudowny wspólny czas inspiracji, oraz na pyszną kawę i coś słodkiego w miłej atmosferze po nabożeństwie!

Młodzieżówka

Piątek, 18:00

Jest to czas organizowany przez młodzież dla młodzieży. Razem z czasem inspiracji, nauki towarzyszy czas spędzony na grach, zabawach, pysznym jedzeniu i oglądaniu filmów. Ważne, że Ci sami ludzie są organizatorami lub wolontariuszami akcji Generacja+, EXITTOUR i wielu innych. Więcej o nas na stronie Młodzieżówka.

W razie pytań skontaktuj się z nami (messenger, instagram)!

Nabożeństwo czwartkowe

Czwartek, 18:00

Czwartkowe spotkanie ma na celu dać możliwość spędzania wspólnego czasu dla tych. którzy już nie mogą doczekać się niedzieli! Organizowane jest w bardzo podobny sposób jak niedzielne spotkanie, choć krótsze i zwykle w mniej licznym gronie – co nie powoduje, że jest mniej godne uwagi i poświęcenia czasu z czwartkowego wieczoru!

Coffee House

Piątek, 18:00, ul. Wałowa 7

Coffee House to spotkania dla osób, które walczą z problemami nałogów, bezdomności, samotności. Spotkanie odbywa się na ul. Wałowej 7 w noclegowni “Nasz Dom”. Więcej informacji na stronie Fundacji Razem.

Spotkania modlitewne

do poniedziałku do piątku, 8:00
sobota, 9:00

środa, 18:00

Wierzymy, że wspólna modlitwa przynosi wielkie efekty. I zgodnie z wersetem z Mateusza 18:19 “Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.” chętne osoby spotykają się prawie każdego dnia by wspólnie się modlić o miasto, Kościół i ludzi.


Nabożeństwo w języku ukraińskim

Niedziela, 16:00

Nabożeństwo organizowane z myślą o osobach przyjezdnych z Ukrainy, prowadzone w języku ukraińskim, jednak zaproszeni są wszyscy!

Неділя, 16:00

Служіння, яке організовано з думкою про людей приїхавших з України, проводиться на українській мові, але запрошені на служіння всі бажаючі!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Spotkania są otwarte i bezpłatne, nie trzeba się nigdzie zgłaszać ani rejestrować.

Więcej informacji kontaktowych.

Każdy jest mile widziany!


Kalendarz kzswieb.eu:


Podgląd aktualnego tygodnia: